Zniszczył antenę w samochodzie został zauważony przez operatora monitoringu miejskiego

W dniu 26.10 około godz. 23:10 operator kamer monitoringu miejskiego zauważył pijanego mężczyznę, który idąc ul. Sadową poodchodził do zaparkowanych samochodów i składał lusterka boczne w jednym z samochodów złamał antenę radiową. Strażnicy, którzy przybyli na miejsce zastali go siedzącego na ławce. Osoba została wylegitymowana w związku ze zniszczeniem mienia na miejsce wezwano patrol policji i przekazano mężczyznę funkcjonariuszom.

STATYSTYKI

15.06. - 21.06.2026 r.

Liczba zgłoszeń: 49
Liczba interwencji: 167
Zdarzenia ujawnione przez monitoring: 57
Pomoc dla zwierząt: 14

23 - 06 - 2026

Interwencja służb przy ul. Wyszyńskiego. Pomoc dla 92-letniej seniorki

Wzorowa postawa mieszkanki Szczecinka oraz sprawna koordynacja działań ratunkowych pozwoliły na szybkie udzielenie pomocy starszej kobiecie. Kluczowa okazała się czujność sąsiedzka.

Więcej Czytaj dalej

Projekt i wykonanie strony internetowej graffik.com.pl

UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.