Zniszczył antenę w samochodzie został zauważony przez operatora monitoringu miejskiego
W dniu 26.10 około godz. 23:10 operator kamer monitoringu miejskiego zauważył pijanego mężczyznę, który idąc ul. Sadową poodchodził do zaparkowanych samochodów i składał lusterka boczne w jednym z samochodów złamał antenę radiową. Strażnicy, którzy przybyli na miejsce zastali go siedzącego na ławce. Osoba została wylegitymowana w związku ze zniszczeniem mienia na miejsce wezwano patrol policji i przekazano mężczyznę funkcjonariuszom.
STATYSTYKI
15.06. - 21.06.2026 r.
Liczba zgłoszeń: 49
Liczba interwencji: 167
Zdarzenia ujawnione przez monitoring: 57
Pomoc dla zwierząt: 14
Interwencja służb przy ul. Wyszyńskiego. Pomoc dla 92-letniej seniorki
Wzorowa postawa mieszkanki Szczecinka oraz sprawna koordynacja działań ratunkowych pozwoliły na szybkie udzielenie pomocy starszej kobiecie. Kluczowa okazała się czujność sąsiedzka.
Więcej








