Walka wandali z wiatą przystankową
W dniu 10 kwietnia około godz. 22 monitoring miejski zarejestrował walkę wandali z przystankową szybą. Dwóch pijanych mężczyzn poprzez kopanie nogami oraz uderzanie głową usiłowali zniszczyć wiatę przystankową. Mężczyźni poniosą konsekwencje przewidziane przepisami prawa.
STATYSTYKI
15.06. - 21.06.2026 r.
Liczba zgłoszeń: 49
Liczba interwencji: 167
Zdarzenia ujawnione przez monitoring: 57
Pomoc dla zwierząt: 14
Interwencja służb przy ul. Wyszyńskiego. Pomoc dla 92-letniej seniorki
Wzorowa postawa mieszkanki Szczecinka oraz sprawna koordynacja działań ratunkowych pozwoliły na szybkie udzielenie pomocy starszej kobiecie. Kluczowa okazała się czujność sąsiedzka.
Więcej








