Samowolnie zdemontował blokadę

W poniedziałek 13 lutego około godziny 8 strażnicy miejscy w trakcie kontroli ruchu drogowego na osiedlu Mierosławskiego założyli blokadę na koło samochodu, który zaparkował w miejscu, gdzie obowiązuje zakaz zatrzymywania się. Po około 2 godzinach otrzymali informację, że kierowca pojazdu próbuje zdjąć blokadę, nie czekając na przyjazd patrolu. Gdy przyjechali na miejsce zastali mężczyznę, który przykręcał koło zapasowe a blokadę z kołem miał w bagażniku. Kierowca miał pretensje, że została założona mu blokada, a innym nie. Tłumaczył się, że chciał przywieźć blokadę do naszej jednostki.
To nie pierwszy przypadek, że kierowca samowolnie ściąga blokadę. Były też przypadki zniszczenia urządzenia. Tym razem nie doszło do zniszczenia, a na kierującego zostanie skierowany wniosek o ukaranie do Sądu za nieprawidłowe parkowanie. 
 

STATYSTYKI

27.05. - 02.06.2024 r.

Liczba zgłoszeń: 64
Liczba interwencji: 105
Zdarzenia ujawnione przez monitoring: 22
Dowóz zwierząt do schroniska/lecznicy: 7

10 - 06 - 2024

Wandal niszczył śmietniki

W dniu 8 czerwca około godziny 20 operator kamer monitoringu zauważył mężczyznę, który przywracał śmietniki na ul. Bartoszewskiego. Pijany mężczyzna został ujęty przez patrol straży miejskiej.

Więcej Czytaj dalej

Projekt i wykonanie strony internetowej graffik.com.pl

UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.