Sukces strażników miejskich, którzy współpracując z operatorem monitoringu miejskiego, odzyskali przywłaszczoną torebkę.  

Do zdarzenia doszło 11 stycznia około godz. 10:00 w Urzędzie Miasta, gdzie roztargniona kobieta zostawiła w toalecie torebkę z dokumentami, pieniędzmi, kartami płatniczymi oraz telefonami.  Gdy zorientowała się o tym, wróciła do urzędu, ale torebki już nie było. Pracownik Urzędu Miasta zaalarmował dyżurnego straży miejskiej. Ponieważ widział kobietę wychodzącą z toalety zaraz po niej, podał nam jej szczegółowy rysopis. Operatorzy monitoringu rozpoznali ją idącą deptakiem, a następnie wsiadającą do autobusu komunikacji miejskiej. Patrol udał się za tym autobusem i ujął ją na ul. Pilskiej, gdy wysiadała z niego. Sprawczyni miała przy sobie przywłaszczoną torebkę wraz ze znajdującymi się tam pieniędzmi i innymi rzeczami. Strażnicy doprowadzili ją do Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku i przekazali w ręce Policji.

STATYSTYKI

27.05. - 02.06.2024 r.

Liczba zgłoszeń: 64
Liczba interwencji: 105
Zdarzenia ujawnione przez monitoring: 22
Dowóz zwierząt do schroniska/lecznicy: 7

10 - 06 - 2024

Wandal niszczył śmietniki

W dniu 8 czerwca około godziny 20 operator kamer monitoringu zauważył mężczyznę, który przywracał śmietniki na ul. Bartoszewskiego. Pijany mężczyzna został ujęty przez patrol straży miejskiej.

Więcej Czytaj dalej

Projekt i wykonanie strony internetowej graffik.com.pl

UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.