Ogólnopolska Konferencja pod Częstochową.

W dniu 26 lutego 2024 r. Komendant Straży Miejskiej w Szczecinku dr Grzegorz Grondys oraz Kierownik Referatu Straży Miejskiej w Szczecinku Grzegorz Rusielewicz wzięli udział w Ogólnopolskiej Konferencji organizowanej przez Centralny Ośrodek Szkolenia Polskiego Związku Straży Miejskich i Gminnych pod tytułem: „Współdziałanie służb mundurowych w przypadku wystąpienia konfliktu zbrojnego lub innych sytuacji kryzysowych”. Podczas konferencji głos zabierali zarówno praktycy wywodzący się ze służb mundurowych w Polsce jak i teoretycy z Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa z Poznania. Komendant Straży Miejskiej w Szczecinku wygłosił referat na temat: „Straż miejska w sytuacjach kryzysowych, wojnie oraz w stanie zagrożenia bezpieczeństwa państwa”. Wypracowane podczas konferencji wnioski zostaną przedstawione Ministrowi Spraw Wewnętrznych i Administracji. Wystąpienie dr Grzegorza Grondysa spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem. Podczas uroczystości poprzedzającej konferencję obaj zostali wyróżnieni medalami XXXV Lat Straży Miejskich i Gminnych w Polsce.

 

    

 

STATYSTYKI

27.05. - 02.06.2024 r.

Liczba zgłoszeń: 64
Liczba interwencji: 105
Zdarzenia ujawnione przez monitoring: 22
Dowóz zwierząt do schroniska/lecznicy: 7

10 - 06 - 2024

Wandal niszczył śmietniki

W dniu 8 czerwca około godziny 20 operator kamer monitoringu zauważył mężczyznę, który przywracał śmietniki na ul. Bartoszewskiego. Pijany mężczyzna został ujęty przez patrol straży miejskiej.

Więcej Czytaj dalej

Projekt i wykonanie strony internetowej graffik.com.pl

UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.