Starsza Pani z zanikami pamięci

16.02.2024 r. , tuż nad ranem zaniepokojony kierowca autobusu miejskiego zadzwonił na numer alarmowy straży miejskiej 986 i poinformował dyżurnego, że przy ul. Warcisława IV na chodniku stoi starsza kobieta, która prawdopodobnie potrzebuje pomocy. Zgłaszający próbował z nią rozmawiać, niestety bezskutecznie. Strażnicy zastali na miejscu opisywaną kobietą w samych kapciach i swetrze. Okazało się, że kontakt ze staruszką był bardzo utrudniony, nie ustalono tożsamości i miejsca zamieszkania kobiety. Na miejsce wezwano zespół ratownictwa medycznego, który zabrał kobietę do szpitala. Tam też udała się powiadomiona o zdarzeniu policja.

foto:Pixabay

STATYSTYKI

27.05. - 02.06.2024 r.

Liczba zgłoszeń: 64
Liczba interwencji: 105
Zdarzenia ujawnione przez monitoring: 22
Dowóz zwierząt do schroniska/lecznicy: 7

10 - 06 - 2024

Wandal niszczył śmietniki

W dniu 8 czerwca około godziny 20 operator kamer monitoringu zauważył mężczyznę, który przywracał śmietniki na ul. Bartoszewskiego. Pijany mężczyzna został ujęty przez patrol straży miejskiej.

Więcej Czytaj dalej

Projekt i wykonanie strony internetowej graffik.com.pl

UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.