Straż Miejska w Szczecinku na Konferencji w Uniwersytecie Kaliskim

W dniach 24-25 kwietnia odbyła się w Uniwersytecie Kaliskim Ogólnopolska Konferencja Kół Naukowych "Bezpieczeństwo i edukacja. Mobilność i ekologia". Mieliśmy zaszczyt być jednym ze współorganizatorów, w komitecie naukowym zasiadał Komendant Straży Miejskiej w Szczecinku. Strażnicy naszej jednostki wraz z koleżankami ze straży miejskiej w Kaliszu uczestniczyli w uczniowsko-studenckich warsztatach. Młodzież mogła się dowiedzieć jakie zadania realizuje straż miejska z ochrony środowiska, o uwarunkowaniach badania powietrza z wykorzystaniem bezzałogowych statków powietrznych, niskiej emisji oraz zaletach wykorzystania elektromobilności w naszej pracy.

 

           
 

STATYSTYKI

27.05. - 02.06.2024 r.

Liczba zgłoszeń: 64
Liczba interwencji: 105
Zdarzenia ujawnione przez monitoring: 22
Dowóz zwierząt do schroniska/lecznicy: 7

10 - 06 - 2024

Wandal niszczył śmietniki

W dniu 8 czerwca około godziny 20 operator kamer monitoringu zauważył mężczyznę, który przywracał śmietniki na ul. Bartoszewskiego. Pijany mężczyzna został ujęty przez patrol straży miejskiej.

Więcej Czytaj dalej

Projekt i wykonanie strony internetowej graffik.com.pl

UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.