Ukradł wódkę w Dino

W dniu 22.03.2024 r. operator monitoringu zauważył młodego mężczyznę z dwoma innymi osobami na przystanku autobusowym przy ul. Szczecińskiej. Mężczyzna wyciągał z plecaka butelki wódki i pakował je do spodni dresowych, które miał na sobie. Następnie przez chwilę szedł gubiąc przez nogawki spodni dresowych butelki wódki. Następnie przepakował wódkę oraz słodycze z kieszeni do torby. Patrol straży miejskiej ujął go na ulicy Gdańskiej. Mężczyzna posiadał przy sobie pięć litrowych oraz 4 półlitrowe butelki wódki a także batoniki Maxi King. Został przekazany Policji. Wraz z ujętym i policją strażnicy udali się do sklepu w pobliżu przystanku. Po odtworzeniu nagrań z kamer monitorujących sklep potwierdzono, że mężczyzna ten był sprawcą kradzieży.

 

 

STATYSTYKI

27.05. - 02.06.2024 r.

Liczba zgłoszeń: 64
Liczba interwencji: 105
Zdarzenia ujawnione przez monitoring: 22
Dowóz zwierząt do schroniska/lecznicy: 7

10 - 06 - 2024

Wandal niszczył śmietniki

W dniu 8 czerwca około godziny 20 operator kamer monitoringu zauważył mężczyznę, który przywracał śmietniki na ul. Bartoszewskiego. Pijany mężczyzna został ujęty przez patrol straży miejskiej.

Więcej Czytaj dalej

Projekt i wykonanie strony internetowej graffik.com.pl

UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.