Ujęcie sprawców włamania do sklepu przy ul. Zielonej

W dniu 2 września 2024 roku strażnik i strażniczka miejska skutecznie ujęli dwóch mężczyzn, którzy dokonali włamania do sklepu przy ul. Zielonej, wybijając szybę. Zdarzenie zostało zauważone przez kobietę, która natychmiast poinformowała funkcjonariuszy Straży Miejskiej, podając rysopisy sprawców oraz kierunek, w jakim się udali.

Dzięki szybkiej reakcji oraz precyzyjnym informacjom strażnicy miejscy zlokalizowali podejrzanych na Zaułku. Gdy mężczyźni zauważyli nadjeżdżający radiowóz, podjęli próbę ucieczki. Jednak strażnicy natychmiast przystąpili do pościgu, który zakończył się zatrzymaniem sprawców.

Mężczyźni zostali przekazani w ręce policji, która przeprowadziła dalsze czynności. Właściciel sklepu, w którym doszło do włamania, oszacował straty na około 9 tysięcy złotych. Dzięki szybkiej interwencji strażników sprawcy zostali zatrzymani, a ich dalsze działania uniemożliwione.

 

STATYSTYKI

25.05. - 31.05.2026 r.

Liczba zgłoszeń: 50
Liczba interwencji: 125
Zdarzenia ujawnione przez monitoring: 30
Pomoc dla zwierząt: 11

03 - 06 - 2026

Nowe przepisy od 3 czerwca: Kask obowiązkowy dla dzieci i młodzieży do 16. roku życia

Od dziś wchodzą w życie kluczowe zmiany w przepisach, które mają na celu jeszcze lepszą ochronę zdrowia i życia dzieci.

Więcej Czytaj dalej

Projekt i wykonanie strony internetowej graffik.com.pl

UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.