Straż Miejska w hołdzie „Żołnierzom Wyklętym”

Z okazji przypadającego 1 marca Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”, przedstawiciele naszej formacji wzięli udział w uroczystych obchodach upamiętniających bohaterów antykomunistycznego podziemia.

W imieniu Straży Miejskiej hołd uczestnikom podziemia niepodległościowego złożyli: Zastępca Komendanta, Kierownik Referatu Monitoringu Miejskiego. Wspólnie złożyli oni wiązankę kwiatów w miejscu pamięci, oddając cześć tym, którzy po II wojnie światowej z odwagą i poświęceniem walczyli o pełną suwerenność Polski.

Straż Miejska nie tylko uczestniczyła w oficjalnej delegacji, ale również tradycyjnie czuwała nad bezpiecznym i spokojnym przebiegiem całych uroczystości. 

STATYSTYKI

15.06. - 21.06.2026 r.

Liczba zgłoszeń: 49
Liczba interwencji: 167
Zdarzenia ujawnione przez monitoring: 57
Pomoc dla zwierząt: 14

23 - 06 - 2026

Interwencja służb przy ul. Wyszyńskiego. Pomoc dla 92-letniej seniorki

Wzorowa postawa mieszkanki Szczecinka oraz sprawna koordynacja działań ratunkowych pozwoliły na szybkie udzielenie pomocy starszej kobiecie. Kluczowa okazała się czujność sąsiedzka.

Więcej Czytaj dalej

Projekt i wykonanie strony internetowej graffik.com.pl

UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.